Odważna mama pokazuje zdjęcia brzucha dzień po urodzeniu! 14 tygodni później zupełnie się zmienia!


Każda z nas wie jak niesamowitą przemianę przechodzi ciało kobiety w okresie ciąży, nikogo nie powinno dziwić, że ciało zmienia się również po urodzeniu dziecka.
Wiele kobiet boi się tych zmian i nie jest w stanie zaakceptować, że co swojej normalnej sylwetki nie wrócą w kilka dni po porodzie. Na szczęście w mediach coraz częściej podnosi się świadomość tego, co oznacza sama ciąża, poród i połóg dla kobiety i że nie wyglądają tak jak modelki z pierwszych stron gazet.
Julie Bhosale, mama dwójki dzieci i pisarka, zdecydowała, że podzieli się zdjęciami swojego ciała, aby właśnie pokazać prawdę i rozwiać wszelkie wątpliwości.

1. Bhosale przyznaje, że podobnie jak sama ciąża, wychodzenie z ciąży nie zawsze jest łatwe. Julie ma nadzieję, że zachęci kobiety do tego, aby przede wszystkim skupiły się na tym, jak się czują po ciąży, a nie obsesyjnie dążyły do figury sprzed ciąży, bo tego wymaga od nich społeczeństwo.

Żyjemy w społeczeństwie, które z każdej strony serwuje nam zdjęcia kobiet, które zaraz po porodzie wyglądają obłędnie (dobrze dla nich, ale zwyczajna kobieta nie jest Kate Middleton). Dla większości z nas natura nie jest tak łaskawa i ciało zmienia się tak, jakbyśmy tego nie chciały. To niestety przykre, ale prawdziwe i normalne. Udostępniam zdjęcia swojego ciała, aby kobiety mogły zobaczyć, jak się naprawdę wygląda w czasie i po ciąży.


log in

reset password

Back to
log in